Zostań w domu i zadbaj o siebieKochane @undizfamily, od 4 maja wszystkie sklepy stacjonarne ponownie zostana otwarte! Wciąż możecie jednak składać zamówienia z darmowa dostawą od 139 zł.

Nie wahaj się skontaktować z nami mailowo lub na Facebooku, jesli nie znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania!

Undiz ❤️ you​


Jakie środki ostrożności zostana podjęte po ponownym otwarciu sklepów?

Dla Ciebie, dla naszego zespołu, dla nas wszystkich. Wdrożyliśmy nowe zasady dotyczące bezpieczeństwa, tak aby chronić zdrowie nas wszystkich i znów cieszyć się przyjemnością płynącą z zakupów w salonach Undiz

Zgodnie z rozporządzeniem rządu ilość osób mogących przebywać na terenie naszych sklepów zostaje ograniczona, a minimalny dystans pomiędzy osobami powinien wynosić 2 metry. Nasze zespoły są wyposażone w maseczki ochronne, a na terenie sklepu oferujemy możliwość skorzystania z płynów do dezynfekcji rąk. Wprowadzamy również nowe zasady bezpieczeństwa w przymierzalniach: po każdym kliencie przymierzalnie będą dezynfekowane.Czy nadal można składać zamówienia online z dostawą do domu?

Możesz nadal zamawiać na naszej stronie undiz.pl i wybrać bezpieczną dostawę pocztą, kurierem lub kurierem express.​ Dostawa jest darmowa przy zakupach powyżej 139 zł.Chcę zwrócić przedmiot zakupiony w sklepie, ale sklepy są zamknięte. Jak to zrobić?

Okresy zwrotu i wymiany są wyjątkowo przedłużone z uwagi na trudna sytuację! Czas zwrotu został wydłużony do 90 dni. Warunki zwrotów dotyczące stanu zwracanych produktów nie ulegają zmianie. Od 4 maja nasze sklepy zostana ponownie otwarte i od tego momentu zamówienia składane online obowiązuje termin zwrotu 30 dni od momentu złożenia zamówienia lub 14 dni od momentu jego odebrania ze sklepu lub dostarczenia przez kuriera.Przed zamknięciem sklepów złożyłam zamówienie z dostawą do sklepu i moje zamówienie nadal oczekuje na odbiór. Co robić?​

Jeśli Twoje zamówienie zostało dostarczone do sklepu przed kwarantanną i oczekuje na odbiór w salonie możesz spokojnie udac się do wybranego sklepu i je odebrać. Jeśli masz wątpliwości czy Twoje zamówienie przebywa w sklepie skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.Czy mogę zwrócic lub wymienić towar kupiony w sklepie stacjonarnym przez zamknięciem sklepów?

Tak, każdy produkt w stanie nienaruszonym, któremu termin zwrotu bądź wymiany minął podczas gdy sklepy pozostawały zamknięte możesz zwrócić lub wymienić w ciągu 90 dni od momentu zakupu. Warunki zwrotu produktów nie uległy zmianie. Produkt musi posiadać wszystkie fabrycznie dołączone metki. Podczas dokonywania zwrotu konieczne jest okazanie paragonu, wydruku z terminala bądź inny dowód zakupu.