small acts, big impacts
Dla Undiz kreatywność nie ogranicza się do oferowania coraz bardziej stylowych kolekcji w niskich cenach, abyś mógł cieszyć się swoim wyglądem niezależnie od stylu,nastrojui budżetu.


Codziennie zastanawiamy się też, jak lepiej wpływać na środowisko i społeczność lokalną. Od 2018 roku i uruchomienia programuWeCare, używamy coraz więcej odpowiedzialnych materiałów w naszych kolekcjach i opakowaniach, współpracujemy ze stowarzyszeniami, których inkluzywne wartości podzielamy... a tego lata Undiz tworzy punkty zbiórki, aby dać drugie życie ubraniom, których już nie nosimy!

undiz s'engage
BETTER TOGETHER ✦ BETTER TOGETHER ✦

Program ten jest realizowany w undiz w ramach 3 filarów

transparentność

100% produktów bierze udział w projekcie na rzecz przejrzystości


Nie mamy nic do ukrycia. Podobnie jak nasze fabryki! Można je odwiedzić osobiście dzięki kodowi QR umieszczonemu na każdej etykiecie produktówwecare: wszystkie spełniają wymagające normy międzynarodowe i są regularnie kontrolowane przez niezależne instytucje.

odpowiedzialny

62% nasza kolekcja jest przyjazna dla środowiska


Bawełna organiczna, włókna pochodzące z recyklingu,energooszczędneprocesy produkcyjne i ekologiczne opakowania... Z każdą kolekcją wprowadzamy innowacje, aby maksymalnie ograniczyć nasz wpływ na środowisko.

circulaire

52 punkty zbiórki


Jakopierwsizainwestowaliśmy w recykling kostiumów kąpielowych: przynieś do sklepu swójstarystrójplażowy, wrzuć go do przeznaczonych do tego celu pojemników, a my zajmiemy się resztą.

Czyż drugie życie nie jest wspaniałe?!

NASZE PRODUKTY ✦ NASZE PRODUKTY

62% nasza kolekcja jest przyjazna dla środowiska

Ponieważ naszym priorytetem jest spełnianie marzeń o produktach przyjaznych dla środowiska w bardzo niskich cenach. Każdego dnia wprowadzamy coraz więcej materiałów wykonanych z włókien o niewielkim wpływie na środowisko, aby zawsze przewyższać samych siebie.

Bawełna organiczna

która gwarantuje brak GMO i jest uprawiana bez syntetycznych pestycydów i herbicydów,. Pozwala zmniejszyć zużycie wody w porównaniu do tradycyjnej uprawy bawełny.

Poliester pochodzący z recyklingu

i pozyskiwany głównie z plastikowych butelek, co pozwala na ponowne wykorzystanie odpadów, zmniejsza zużycie energii i chroni nieodnawialne zasoby naturalne w porównaniu z tradycyjnym poliestrem.

Poliamid pochodzący z recyklingu

i pozyskiwany głównie z odpadów produkcyjnych, ale także z nylonowych sieci rybackich, idealny do zmniejszenia ilości odpadów i ich wpływu na morskąróżnorodność biologiczną. Pomaga również chronić zasoby nieodnawialne i zmniejszyć zużycie energii. Koronka naszego biustonosza BESTFRIENDIZ jest nawet w 50% wykonana z poliamidu pochodzącego z recyklingu !

Włókno wiskozowe LenzingTM EcoVeroTM

wykonany z masy drzewnej pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Jego proces produkcyjny wymaga mniej wodyi energii.

Włókno wiskozowe LenzingTM

wykonany z masy drzewnej pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Jego proces produkcyjny wymaga mniej wodyi energii.

Print eco

Dzięki ekologicznemu nadrukowi, nasze produkty są barwione przy użyciu innowacyjnej techniki druku bezwodnego, co znacznie zmniejsza jego wpływ na środowisko.

NASZE DZIAŁANIA ✦ NASZE DZIAŁANIA

Oprócz ekologicznie odpowiedzialnych materiałów stosowanych w naszej ofercie produktów,

Zaangażowanie w ochronę środowiska w firmie undiz oznacza również...

Nothing to hide

100% zakładów produkcyjnych na całym świecie jest regularnie poddawanych niezależnym audytom i spełnia rygorystyczne normy międzynarodowe (BSCI, SMETA, SA8000 lub ICS)

Transparency project

Zeskanuj kod QR z etykiety nowego zakupu na100%z naszej kolekcji oraz poznaj kulisy jego produkcji dzięki krótkiej prezentacji wideo fabryki odzieży lub przedstawiającej informacje o fabryce. Większa przejrzystość to synonim większego zaufania!

Niech żyją Twoje kostiumy!!!

tego lata undiz rusza w podróż dookoła świata i może stać się pierwszą marką strojów kąpielowych, która wskoczy do grona marek z drugiej ręki!

Wieszaki z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu

100% naszych wieszaków na bieliznę jest wykonanych z certyfikowanego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu

Nasze opakowania

100% naszych opakowań (worki dla e-commerce i torby sklepowe) jest przyjaznych dla środowiska. Torby wielokrotnego użytku, których możesz używać w nieskończoność: to zależy tylko od Ciebie!Aby zapakować zakupy, można wybrać :- torbę sklepową lube-commercewykonaną z certyfikowanego papieru pochodzącego z recyklingu - torbę typu bowling wykonaną w 50% z włókien pochodzących z recyklingu. Always keep a bag in your bag

SOCJALNY ✦ SOCJALNY ✦ SOCJALNY ✦ SOCJALNY

Girls supporting girls supporting girls

Od 2018 roku Undiz współpracuje ze stowarzyszeniami, które angażują się w zmniejszanie nierówności społecznych i podnoszenie świadomości na temat spraw, które szczególnie dotykają młode kobiety.